Jump to content
Sign in to follow this  
Shojin2K

[Moderator Forum] ShojinPiko

Recommended Posts

[Moderator Forum] ShojinPiko

Kilka słów o mojej osobie:

Witam. Mam na imię Damian i mam osiemnoście lat. Pochodzę z Dolnego Śląska a dokładniej ze Świdnicy. Mieszkam w Irlandii od bliska piętnastu lat gdzie uczęszczam do ''Cork Institute of Technology'' na kursie ''Software Developement level 7'' Zamierzam przejść do drugiego roku gdzie awansuję na level 8 i na nim zakończyć edukację z ''BSc'' Bachelor of  Science certificate. W wolnym czasie zajmuję się YouTube'em i gram w minecraft na serwerze longcraft.pl. Mój ulubiony kolor to niebieski i czarny. Uwielbiam muzykę i słucham jej codzinennie. Najbardziej przepadam za starymi kotami i remixami z mocnym bassem synu.

Dlaczego właśnie ja?

Jeżeli chodzi o moją znajomość silnika IPS, jest ona zerowa. Wiem tylko tyle, że jest to silnik na którym stoi forum.

Jeżeli chodzi o chęć niesienia pomocy sądzę że jest ona duża. Pomagam jeżeli tylko jest taka opcja, ponieważ pomaganie innym podnosi mnie na duchu a jeżeli chodzi o ten serwer i związane z nim, robię co w mojej mocy żeby każdy tutaj ''Czuł się jak w domu''

Przydzielone mi zadania zawsze są wykonywane z najdokładniejszą należystą starannością. W mojej pracy nic niemoże odstawać, wszystko musi być gładko i poprawnie (OCD).

Co do kultury osobistej, jest ona lekko dwubiegunowa, w zależności od grona w którym przesiaduję i jak jest ona odbierana. Bardzo często przeklinam, ale zapewniam że nie jestem w żaden sposób niekulturalnym chamem. Jestem raczej spokojną i opanowaną istotą. Nienawidzę kiedy ktoś się na mnie zawodzi lub jego/ jej uczucia zostaną przeze mnie zranione więc bardzo mocno trzymam dystans co do mojego ''śmieszkowania'' 

Pora na kwestię, których może ona najbardziej zastanawiać, a chodzi tu o moją znajomość ortografii i posługiwaniem się poprawną polszczyzną. Jak już wspominałem, mieszkam za granicą większość mojego życia co nie wyklucza mnie z poprawnego posługiwania się moim rodowitym językiem. W pobliżnym mieście uczęszczałem do polskiej szkoły przez pięć lat, otwierali ją tylko w soboty. Dużo też zawdzięczam grze Metin2 w którą ostro pogrywałem bo to właśnie z niej nauczyłem się (przynajmniej tak mi się wydaje) sporą ilość nowych słów i ortografii. Bardzo dużo czasu przebywam w polskim społeczeństwie.

Posiadam komunikator TeamSpeak3 oraz bardzo dobry mikrofon ''Yeti'' od firmy ''Blue''

Doświadczenie i aktywność:

Doświadczyłem już dużą szczyptę jeżeli chodzi o nadzorowanie forum. Na dwóch serwerach Metin2 występowałem jako [GM] Ranga ta wymagała odemnie wielu różnych cech ale nie o tym chcę teraz powiedzieć, a o tym że na tej posadzie, do przydzielonych mi zadań jedną z głównych rzeczy było forum gdzie spędziłem dwa lata nabywając doświadczenie od jednych z najbardziej rozpoznawanych twarzy w swiecie metinowych forum. Głównie Ruda i Samira.

Aktywność to u mnie najprawdopodobniej najmocniejsza strona. W wygodnym dla was skrócie:

Poniedziałek - Czwartek: 17:00 - 01:00

Środa: 14:30 - 01:00

Piątek: 17 - 03:00

Sobota i Niedziela: 11:00 - 03:00

Dodam też że w godzinach roboczych przebywam dosyć często na telefonie i nie widzę żadnych przeszkód aby zawitać na forum.

Obowiązki Moderatora

• Nadzór czatu: Jestem zawsze aktywny, chyba że śpię. Bez problemu poradzę sobie z nadzorowaniem czatu. Jeżeli doszło by do nieprzyjemnej sytuacji na SB, potrafił bym zapanować nad tym jak profesjonalista, zakończyć spór w pozytywnym podejściu i ostrzeżeniami lub w najgorszym przypadku być gotowym by nałożyć rozsądną karę.

• dbanie o porządek na forum zgodnie z panującymi zasadami: Po to składam podanie, wyciągam pomocną rękę z nadzieją że z niej skorzystacie. Regulamin tego forum nie różni się wiele od regulaminów innych for na których przebywałem więc w żadnym stopniu nie jest mi on obcy. Już od początku serwera się do niego przystosowałem i znam go może nie na pamięć ale bardzo dobrze. Gwarantuję że będzie porządek.

Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam Shojin.

• Like 2
  • Kocham to! 1

der.gif.70fff7830fc57dc18c36f196430dac10.gif

No chłopie żeś sie rozpisał, podanie jest czytelne napracowales się nad nim więc jak najbardziej na Tak

• Like 1

Podanie ładne, czytelne i estetyczne które fajnie się czyta. Osoba bardzo pozytywna i miła, jestem na tak i powodzonka ci życzę 😉

• Like 1

Co by Ci napisać.. Gratulacje! Dostaniesz ode mnie szansę!

Zgłoś się rano na ts jak bede i pogadamy 🙂

• Like 1

XSXL5Hc.png.7a3351762aad831f62df481a7312

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...