Jump to content

Tex

 Sponsor
 • Content Count

  44
 • Wpisy

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  6h 11s

Tex last won the day on May 5

Tex had the most liked content!

Community Reputation

12 Nowicjusz

About Tex

 • Rank
  Advanced
 • Birthday 07/19/1999

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tex

  Spawnery st1

  Witam serdecznie, dawno mnie tu nie było. Dziś przychodzę z propozycją zwiększenia o parę procent 3-7% na drop z górników spawnera rud stopnia 1 . Oraz Zmiany na wyspach dropu z metinow oraz bossów na wszystkich wyspach oczywiście . Dlaczego się zapytacie ? Ponieważ gracze którzy są od początku startu są już bardzo do przodu, a gracze którzy zaczynają grać już jest im ciężej dogonić innych . (Troszeczkę haotycznie napisałem lecz wiadomo jak to jest w piątki wieczorem xD )
 2. Proponuję dodać hologram nad miejscem gdzie respi się Boss: Nazwa Bosa: Czas do pojawienia się : Ilosc HP:
 3. Według mnie to przesada jak by same buty tyle dawały xD
 4. Tex

  Lykos

  Witam, dziś przychodzę nie wiem czy z błędem czy może z czymś innym . Problem polega na tym jak zabijemy bossa na wyspie czerni , oczywiście mowa tu o lykosie Skrzynie nie wypadają nawet za pierwsze miejsce, mi już dwa razy się stało zdarzyło miałem tego nie zgłaszać lecz widzę że inni gracze także o tym pisali. Może skrzynie znikają przez wybuchy powodowane zabiciem lykosa (wybuchy TNT) Pozdrawiam cieplutko Tex.
 5. Dokładnie pomysł super !
 6. Co do punktu pierwszego jak najbardziej na + , drugi punkt mnie nie dotyczy bo nie lubię łowić
 7. Tex

  Metiny

  Hej, nie wiem jak to ująć lecz bijąc Metin obojętnie jaki ubije mu 70% HP i drugi gracz ubije 30% to przeważnie on dostaje loot nie ja. Już parę razy się tak zdarzyło i jest to trochę irytujące ubije większość HP a przeciwny gracz który nawet połowy nie ubił dostaje loot. Pozdrawiam cieplutko Tex.
 8. Hej ja dziś chciałbym złożyć propozycje nowej lokalizacji. Nową lokalizacją było by piekło! Zacznę może od tego co mi siedzi w głowie Wyspa tak jak wiemy jaka jest tematyka serwera, była by zainspirowana piekłem z Metina ! Na wyspie można było by znaleźć: Glowstone gdzie nie gdzie netherack Moby na wyspie: Standardowe moby które by się pojawiały tak jak na wyspie górniczej to pigmeny , wypadał by z nich proszek Glowstone lub sztaby złota ( można utrudnić zbieranie Glowstone poprzez dodanie dropu z pigmenow) Na środku lub końcu wyspy znajdowałby się Boss ! Smok lub też Blaze nie było by ich pokonać chodź drop byłby też bardzo wartościowy (resp 1 na dzień o 12 dajmy na to ) Metiny: Na wyspie można było by znaleźć Metin Morderstwa Osobiście proponował bym aby wejście na wyspę było od 15k poziomu wyspy. Mam nadzieję że fajnie się czytało, jeśli się podobało strzel + oraz komentarz . Jest to tylko moje wyobrażenie na temat nowej lokalizacji! Pozdrawiam cieplutko Tex.
 9. Tex

  Kilka propozycji

  Tak według mnie: 1. Textury nawet fajny pomysł lecz nie jest potrzebny. 2.Bardzo fajny pomysł + 3.Bez sensu, przecież aura dodaje dużo serduszek i sama zbroja także dużo wnosi , w dodatku jest na serwerze złote jabłko. 4. Pomył bardzo fajny, lecz jak możemy się domyślić przy pluginie będzie pewnie sporo pracy i szybko to nie wejdzie. 5.Bardzo fajny pomysł ! 6.Plecaki dla mnie są bez sensu.
 10. Hej zauważyłem że Hopper (poziom 4) nie zbiera bloków Redstone z ziemi , dokładnie zbiera lecz nie wszystkie zostają na ziemi i trzeba je ręcznie podnosić. Może problem polega na tym że bloki się "stackują" i Hopper ich nie wykrywa . Proszę o rozwiązanie w miarę możliwości problemu, dziękuję wam serdecznie. Pozdrawiam cieplutko Tex.
 11. Powód jest tylko jeden możliwe że serwer był w tedy off nawet lobby .
 12. Życie jest piękne ! ♥️

 13. Tex

  Rozpiska bloków

  +1
 14. No to ja dorzucę coś od siebie , mam tego w głowie trochę więcej tu tylko przykłady :D Pytania do OX 1.Czy na serwerze działają mechanizmy Redstone? 2.Czy Ah działa na wyspie ? 3.Czy na serwerze można używać AFK wodnego ? 4.Czy Bos na wyspie chciwości pojawia się co 6 godzin ? 5.Czy w kopalni jest turbo górnik ? 6.Czy u kapitana kupimy mossy stone? 7.Czy Minion górnik na poziomie 5 kopie 6 kratek przed siebie ? 8.Czy gracz Tex posiada rangę Lord? (XD) 9.VIP posiada rezerwacje slota? 10.Czy woda w lobby jest wykonana z lapisu? 11.Przedmioty na licytację wystawiamy na 24 h? 12.Czy turbo kilof daje HASTE X na 10 sek ? 13.Czy limit farm na wyspie to 6? 14.Czy w sklepie można kupić dynie? Oraz nasiona dyni? 15.Czy 150 slotów na serwerze to max ? 16.Czy ZabQ to helper na serwerze? 17.Czy aura mroku dodaje 15 obrażeń? 18.Czy aura mroku dodaje 10 punktów życia? 19.Czy sejmitar posiada obrażenia 35? 20.Czy wyspa cienia jest od 2500 lv? 21.Czy na serwerze jest dostępna elytra? Pozdrawiam cieplutko Tex .
×
×
 • Create New...